اتوی صورت

اتوی صورت یک روش درمانی توسط دستگاه اولتراسونیک می باشد. اتوی صورت یک راه حل کم خطر ولی بسیار مفید است. در این دستگاه از امواج صوتی بسیار بالا برای نفوذ به سطوح پایین سطح پوست استفاده شده است. فرستادن این امواج صوتی باعث بالا بردن کلاژن سازی صورت، ترمیم عضلات صورت، افزایش گردش خون، کاهش پف و تورم صورت و کمرنگ سازی چین و چروک های ریز، مستحکم کردن پوست شل، از بین بردن پف یا افتادگی پلک ها، درمان سطحی سلولیت، بهبود آکنه، درمان منافذ بزرگ پوست، کمرنگ کردن سیاهی زیر چشم ها، کک و مک و لکه های ناشی از پیری و حتی از بین بردن جای زخم مورد استفاده قرار میگیرد.

در مرحله اول باید بدانیم که اتوی صورت ایمن و کاملا بی خطر است ، و حتی برای افرادی که بیماری های پوستی دارند هم قابل استفاده است وهیچ خطری آنها را تهدید نمیکند. استفاده از این دستگاه هرچه فرکانس اولتراصوت کمتر باشد. امواج به لایه های بیشتری در زیر پوست نفوذ می کند. ۱ مگاهرتز برای کل بدن کافیست که شامل غضلات زخیم و قوی میشود. ودر حالت ۳ مگاهرتز برای بافت های ظریف تر وحساس تراست.ودر حالت ۵ مگاهرتزبرای نواحی حساس تر و پوست نازک تر به کار می رود مثل پوست اطراف چشم. هنگامی که امواج فراصوت وارد بدن می شود بدن با واکنش های مختلفی روبه رو میشود. این امواج توسط عضلات، تاندون ها واستخوان ها جذب می شوند. که تمامی این پروسه باعث بالا رفتن دمای بافت های مجاور میشود.این مراحل به نوبه ی خود باعث افزایش اکسیژن مورد نیاز سلول ها شده و در نتیجه باعث دفع مواد زاید بسیار کمک میکند.

مزایای اتوی صورت
اولتراسونیک جایگزین بسیار مناسبی جهت لایه برداری با لیزر، پیلینگ صورت، تزریق کلاژن و بوتاکس و کلیه ی خدمات تهاجمی است.باید توجه داشت که این درمان در بلند مدت به تنیجه مطلوبی میرسد.
تاثییراتی که درمان در این مدت دارد شامل:تحریک گردش خون،جداسازی آرام سلول های مرده پوست،افزایش متابلویسم سلولی،کاهش چین و چروک،رفع افتادگی پوست و پف چشم ها،درمان آکنه و کک و مک و بسیار موترد دیگر که با درمان اتوی صورت انجام میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *